Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
15.09.2017
Base Gel - odolná podkladová
 Base Gel - odolná podkladová vytváří dokonalý podklad pro hladký povrch nehtu a zaroveň spolu s pudrem dokonálou strukturu nehtu . číst celé
05.12.2017
Školení Hodonín
Připravujeme kurz Dipping systém "Na šablony". Cena kurzu 3 500 Kč. Místo konání: Hodonín, Brno. Adresa bude upřesněna 2 týdny před zahájením kurzu,... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Chci zasílat newsletter

Vážený zákazniku newsletter bude odesílán na Vámi vložený email.

  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Vítejte na stránkách našeho eshopu :-)

Konec hledání…….je tu Lart dipping systém na nehty!.............Další generace v technologii zlepšování nehtů,přirozený pocit a vzhled,a taky žádné poškozená lůžka.

-Lehka hmotnost a flexibilita

-Pevnost a trvanlivost modeláže

-Netoxické,bez zápachu

-Komfortní

-Lesk

-Žádné zažloutnutí

 -Bezúdržbový

-Odolnost proti popraskání a lámání

-Voděodolný

-Přátelský k životnímu prostředí

-Obsahuje vápník a vitamin E

 

Léta hledali majitelé salonů a profesionálové pro nehty bezpečnou a zdravou alternativu k akrylovým a gelovým nehtům, která by prodloužila délku, ochranu a lesk bez poškození, které muže způsobit akryl.

Inovativní technologie Lart Dipping  System byla vyvinuta skupinou odborníků na nehty s desetiletými zkušenostmi v oboru.

Tento výrovek potřebuje polovinu času na to, aby jste si udělali úplnou manikúru ve srovnání s akrylem a monomerem, a díky velkému výběru barev získáte skvělou lesklou manikúru jedním z naších barevných pudrů uvedených níže. Už se nemusíte zabývat zápachem spojeným s monomerem.

Vice informací o Dip Powder:

Dip Powder pudr na nehty je zbrusu nový trend, který se rychle prosazuje v nehtovém průmyslu. Pudry nehty vyživují, jsou velmi pevné, dlouhotrvající, ale přesto pružné a velmi lehké. Mnoho lidi se o nich dozvídá poprvé a my slyšíme hodně stejných otázek, proto Vám chceme odpovědět na mnoho z nich a pomoci Vám začít s pudrovými nehty.

Co jsou pudry  System Dip?

 Tato americká značka je už na českém trhu přes půl roku. Lart dipping systém začal jako bezpečná, zdravá alternativa k tradičním akrylům a gelům. Zápach,doba aplikace a účinky na nehty odradí  všechny zákaznice, které chtějí více. Pudr na bázi prášku při aplikaci nezapácha a doba aplikace je přibližně o třetinu až polovinu času kratší než u akrylových nehtů nebo mnohem jednodušší než gelových,nehty jsou zdravé a krásné po odstranění.

Proč jsou pudry na nehty tak populární?

Ve srovnání s akrylovými látkami Dipping systém metodou ponoření do pudru se rychleji aplikují a nemají zápach. Nechávají nehty zdravé a nepoškozené. Pudry metodou ponoření jsou odolnější než Gel Polish a stejně tak odolné jako akryl, můžete mít jakoukoliv barvu a jiné barevné efekty. Můžete dosáhnout stejného vzhledu jako gelový lesk a také dokonalou francouzkou manikúru se stejnou trvanlivostí jako akrylová. Majitele salonu milují Dip pudry, protože je to další služba navíc a na oplátku zákaznice získávají produkt který je zdravější a přirozenější pro jejích nehty. Powder Polish Dip systém vydrží 3 až 8 týdnu.

Vzhledem k tomu, že proces aplikace je rychlejší než akrylová metoda o třetinu nebo dokonce polovinu času, zvládnete tak více klientek za den. Doba aplikace je  velmi podobná gelovému laku, ale je snadněji odstranitelná než gelové nehty. Čímdál více klientek miluje nošení pudrových nehtů, protože je to rychlejší aplikace a získávají přirozenější pocit při nošení.

 Proč jsou pudry na nehty zdravější?

Chcete-li odpovědět na tuto otázku? Rozebereme tuhle problematiku pomocí gelu a tradičního akrylu. Akrylový a gelový materiál obsahuje složku zvanou metakrylát, která je známá pro oslabovaní a změkčování nehtů. Nosili jste někdy tradiční akrylové nebo gelové nehty tak dlouho, že po odstranění jste si všimli, že jsou Vaše nehty měkké a slabé?Ano, je to metakrylát, který oslabení způsobil. Většinou „se říká“, že je to proto, že Vaše nehty nemohou dýchat, pravda je taková, že nedýchají vůbec! Tradiční akrylový monomer používá EMA(Ethyl Methacrylate) a některé salony dokonce používají MMA(methyl methacrylát-zakázaný FDA)jako hlavní přísady. Gel lak(Gel Polish) obsahuje některé methakryláty z vyšší molekulovou hmotností jako je HEMA(2-hydroxyethylmetakrylát),HPMA(2-hydroxypropylmethakrylát)Bis-GMA(bisfenol A-glycidylmethakrylát).Je známo že tyto methakryláty oslabují/zjemňují nehtové lůžko. Existují výzkumy, které prokázaly, že zhruba 25 procent populace vykazuje známky alergie na methakryláty a jako profesionál modeláže na ně občas narazíte, protože  se u nich rozvijí alergická reakce v okolí nehtu. Možná si myslíte, že 25 procent je příliš hodně, ale spoustu žen po první špatné zkušeností už na žádné další nehty nedošly.

Pudr na nehty nepoužívá v přípravku žádné methakryláty. Kapaliny jsou založeny na kyanoakrylátu, který je podobný lepidlu, které se používá v nemocnici k utěsnění řezu po operacích. Ačkoli nemocnice používá Octyl-kyanoakrylat, průmysl nehtů požívá Ethyl-kyanoakrylát, protože je tvrdší a trvanlivější. Zákaznice, které jsou alergické na metakrylaty mohou nosit Dip Powder bez jakýchkoliv problémů. Protože pudr Polish Powder Dip Systém neobsahuje žádné agresivní chemikálie, vaše nehtová lůžka se vůbec nezměkčí. Vaše klientky si po první aplikaci všimnou, jak silné jsou jejich přírodní nehty a zejména to, jak silné budou, když je budou nosit delší dobu.

Jak aplikovat pudr na nehty?

Proces je velmi jednoduchý, aplikace spočívá v lakování a ponoření nehtu do speciálního pudru. Pozorně si přečtěte pokyny, jak vše funguje a co  potřebujete:

1.Vydezinfikujte ruce.

 

2.Upravíme přírodní nehet a okolí nehtu, zdrsníme povrch,použijeme pusher a pilník 180/180.

 

3.Na očištěný  a odmaštěný nehet důkladně aplikujeme lakovaním Base Gel  v tenké vrstvě. 

 

4.Poté ponořte nehet do zvoleného odstínu prášku a poklepáním odstraňte přebytečný prášek z konečku prstů.

 

5.Proved'te  krok 3-4 dvakrát na každý prst. Doporučujeme po každé barevné vrstvě oprášit nehty jemným štětcem lehce tak, aby jste nepoškodily nanesený materiál (zabráníte take znečištění štětečku Base Gel).

 

6.Použijte Quick Dry v hojném množství na všech 10 nehtů, nezapomeňte natřít okraje a špičky, aby se prášek utěsnil.

 

7.Po zaschnutí upravte nehty pilníkem. Podle potřeby použijte brusku.

.

8.Úpravu nehtu dokončíme jemným pilníkem nebo houbičkou, nehty důkladně oprášíme a můzeme ruce oplachnout čístou vodou.

Pote osušte ruce. 

 

9.Naneseme další vrstvu Quick Dry na všech 10 nehtů, necháme 2 minuty zaschnout. Pote jemně otřete nehty suchou buničinou.

 

10.Na každý nehet naneseme  Gel Top, tento první nátěr je potřeba aplikovat 2-3 tahy velmi rychle není nutno důkladně blízko u kůžičky.

 

11.Vyčkejte 15 vteřin a poté naneste  druhou vrstvu, snažte se netlačit štětcem na nehet. Po každém nátěru(jednoho nehtu) otřete štětec do suché buničiny.

 

12.Když jsou nehty vysušené  cca po 2 minutách, naneste olejíček Cuticle oil na kůžičku.

 Potřebujete UV záření?

Lampu UV nebudete potřebovat vůbec. Jedná se o další výhody spojené s pudrem na nehty, nemusíte řešit opravy, nové žárovky, škodlivost spojenou z UV zářením.

Jak začít?

Chcete-li udělat pudrové nehty Polish Powder Dip potřebujete 4 kapaliny a pudr. Máme startovní sadu, která poskytuje vše co potřebujete.

1) Krok č.1- Base Gel

2) Krok č.2-Quick dry

3) Krok č.3-Gel Top

4) Brush Softener-čistič štětečku v případě že ztuhne nebo v případě k zjemnění poškozeného štětečku. Pokud štěteček ztuhne, očistíme jej od Pro Base během aplikace do ubrousku a na 15 vteřin namočíme do Brush Softener, poté utřeme štěteček do papírového ubrousku. Poškozený necháme v Brush Softener 15-30 minut.

5) Jeden barevný pudr dle vašeho výběru.

Klikněte zde a navštivte náš obchod Lart dipping systém.

Máte-li další dotazy,napište nám e-mail a my budeme reagovat.

 

 

 

 

 

Často kladené otázky
1.Zvládnu aplikaci v pohodlí domova?   -ano,aplikace je až neuvěřitelně snadná.
 
2. Jak dlouho aplikace trvá?                  -kompletní manikúra 20-30 minut.
 
3. Suchá nebo mokrá manikúra?           -nejvhodnější je suchá manikúra.
 
4. Můžu nehty prodloužit?                     -ano,  pomocí tipu.
 
5.Jak materiál můžu odstranit?             -s pomoci Removeru(narušíte vrchní vrstvu pilníkem, pote  zabalíte nehet do namočeného acetonem tamponku do alobalu) nebo obroušením kvalitní frézkou.
 
6. Na kolik aplikací vydrží 59gm balení pudrových laků?   -přibližně na 27 -35 setů kompletní manikúry.
 
7. Náklady na službu?                             -přibližně 35-45 Kč na kompletní manikúru(bez prodloužení).
 
8. Jaký je rozdíl mezi gelem/akrylem a pudrem na nehty?       -nemusíte mít UV lampu, bezzápachovost-systém využívá gel na bázi lepidla,nikoliv akrylový monomer.
 
9. Můžu pudry mezí sebou míchat?      -ano, jednotlivé odstíny můžete mezí sebou libovolně míchat a kombinovat a vytvořit tak spoustu barevných variací dle přání klientky.
 
10. Budou vypadat moje nehty přirozeně?           -konečná manikúra je velmi přirozená a tenká se všemi výhodami, které nabízí akryl.
 
11. Budou moje nehty zničené čí oslabené?         -ne, materiál obsahuje vápník a vitamin E.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz